Hawk Tuah Girl - o co chodzi?

503 wyświetleń

Internet oszalał na punkcie - Hawk Tuah Girl. Wszystko zaczęło się od krótkiego nagrania, w którym blondwłosa kobieta z Nashville, Tennessee, odpowiedziała na zaskakujące pytanie zadane przez youtubera z kanału Tim & Dee TV. Nagranie szybko zdobyło miliony wyświetleń i stało się hitem na platformach społecznościowych. Ale o co dokładnie chodzi w tym nagraniu?


Co to jest "Hawk Tuah"?

Hawk Tuah to onomatopeja, która naśladuje dźwięk zbierania śliny i plucia. W filmiku kobieta odpowiedziała na pytanie: "Jaka sztuczka doprowadza każdego faceta do szaleństwa w łóżku?" słowami: 

"Oh, you gotta give him that hawk tuah and spit on that thang! You get me?". 

W wolnym tłumaczeniu, to:

"Musisz zrobić ha tfu i splunąć na jego bydlaka! Czaisz?".


Hawk Tuah Girl - jak to się zaczęlo?

Wszystko zaczęło się 11 czerwca, kiedy Tim & Dee TV wrzucili na Instagram zapowiedź rozmowy z dwiema kobietami w Nashville. Nie spodziewali się jednak, że odpowiedź jednej z rozmówczyń stanie się viralem. Sposób, w jaki blondynka opisała seks oralny, był na tyle zaskakujący i chwytliwy, że w mgnieniu oka przyciągnął uwagę internautów.


Hawk Tuah Girl - reakcje internautów

Nagranie zdobyło gigantyczną popularność, a blondynka została ochrzczona mianem Hawk Tuah Girl. Oryginalny post zdobył miliony wyświetleń, setki tysięcy polubień i tysiące komentarzy. Internauci byli zachwyceni jej bezwstydną, ale i śmieszną wypowiedzią, która szybko stała się memem. Na różnych platformach społecznościowych pojawiły się liczne kopie, przeróbki i memy na jej temat.


Dlaczego Hawk Tuah Girl stała się tak popularna?

Hawk Tuah Girl skradła serca internautów swoją bezpośredniością i humorem. W komentarzach pod postem można znaleźć mnóstwo pochwał i wyrazów uznania. Wielu użytkowników pisało, że chcieliby ją za żonę, co tylko potwierdza, jak bardzo zaskakująca i chwytliwa była jej odpowiedź. Jej luzacki styl i południowy akcent dodały jeszcze więcej uroku całej sytuacji. Jej chwytliwa wypowiedź i sposób, w jaki opisała seks oralny, zrobiły prawdziwą furorę w sieci. 

Hawk Tuah Girl to doskonały przykład na to, jak jedno zaskakujące nagranie może zdobyć gigantyczną popularność w sieci. Jej bezwstydna, ale i śmieszna odpowiedź na pytanie o sztuczki w łóżku sprawiła, że stała się internetowym fenomenem. Internauci pokochali jej luzacki styl i południowy akcent, co tylko dodało uroku całej sytuacji. Czy Hawk Tuah Girl faktycznie wejdzie do topki najpopularniejszych memów 2024 roku? Czas pokaże, ale jedno jest pewne – internet nie zapomni o niej tak szybko.


Przeczytaj również: